انواع ترمیم مو

انواع ترمیم مو

ترمیم مو معانی و تعریفات زیادی دارد اما اگر به صورت کامل تر ترمیم مو را بخواهیم توصیف کنیم در واقع بایدگفت ترمیم مو یعنی روشی است که می توان از آن جهت جایگزین کردن موها و ترمیم آن در قسمت هایی که موها ریزش دارند و فاقد مو مو باشند یا به صورت خلاصه می توان گفت در ترمیم مو دیگر احتیاجی به منبع مو خود فرد نیست و این منبع به وسیله مرکزهایی که کاشت مو انجام می دهند تهیه می شود  و به وسیله کراتین های گیاهی  روی سر جایگزاری می شوند . ترمیم مو جهت درمان نیازمند یک جلسه درمان می باشد و نیز برای همه کسانی که به هر علتی از داشتن مو محروم هستند می توانند گزینه مناسبی برای آن ها باشد . ترمیم مو یک روش بسیار عالی برای جایگزینی و بازگرداندن موها می باشد و همچنین ترمیم مو در قسمت های مختلف سر که شامل شقیقه ها – جلوی سر تا اواسط سر قابل انجام می باشد و حتی افرادی که بیماری های خاصی دارند ترمیم مو برای آن ها بسیار مناسب است.

انواع ترمیم مو

انواع ترمیم مو

ترمیم مو همچون روش های دیگری که استفاده می شود دارای روش های مختلفی است که شامل موارد ذیل می شود

ترمیم مو به روش hrt :این روش ترمیم مو به روز ترین روش می باشد. در  این روش لایه ای ظریف شبیه سازی شده از پوست سر فرد مهیا می کنند وموهای فرد از هر لحاظی بررسی و ارزیابی می کنند و نیز برای کسانی که از  داشتن مو محروم هستند با در نظر گرفتن  رنگ چشم ها و شکل صورت بهترین و نزیک ترین رنگ ، جنس ، حالت را برای آن فرد تشکیل می دهند و ترمیم به روش hrt به صورت خارق العاده ای به خط رویش و خط فرق مد نظر گرفته شده است که حتی کمترین کسی هم نمی تواند متوجه شود که فرد عمل ترمیم مو انجام داده است و کسی که ترمیم مو انجام داده است مانند تمامی افراد می تواند رنگ – مش – فر و … انجام دهد و می تواند از استخر – سونا – حمام اسفاده کند .

ترمیم مو به روش sut

این روش جز روش های ترمیم مو محسوب نمی شود چون روش SUT یک روش کاشت مو به حساب می آید . کاشت مو به روش SUT به روز  ترین و روش نوین کاشت مو می باشد  و جز یکی از روش های موفقیت آمیز کاشت مو است که بعد از روش کاشت مو FUT و کاشت مو FIT ارائه شده است . یکی از مزیت هایی که این روش دارد این است که قادر به این است که کاشت تا 14000 تار مو را در یک جلسه انجام داد و اگر خود فرد منبع مناسبی از مو داشته باشد می تواند اندازه بیشتری از تارهای مو را کاشت و یکی دیگر از مزیت هایی که این روش را از دیگر روش ها متمایز کرده است اینکه  که این روش هیچگونه نیازی به دوره نقاهت و عوارض بعد از آن ندارد . یکی از دلایلی که موجب شده است کاشت مو به روش fut و کاشت مو به روش fit کمتر انجام شود دوره نقاهت آن است که فرد بعد از کاشت مو در روش fut به مدت زمان 14 روز می بایست استراحت کند و در روش کاشت مو به روش fit به مدت یک هفته باید استراحت کند اما بعد از کاشت مو به روش sut فرد می تواند از روز بعد از آن فعالیت های روزانه خود را انجام دهد .

ترمیم مو به روش prp

در واقع باید گفت  prp جز روش هایی که جهت تقویت مو به حساب می آید و وظیفه اصلی آن تقویت مو می باشد و جز دسته های ترمیم مو به حساب نمی آید .

کاشت مو

جوانسازی پوست

لیپوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + بیست =