جوانسازی واژن با لیزر

خانم های که به علت زایمان، افزایش سن و روابط جنسی مکرر دچار شلی و افتادگی واژن شده اند . در این بانوان لیزر می تواند منجر به کلاژن سازی و سفتی کانال واژن شود . لیزر مونالیزا تاچ دستگاهی که با لیزر co2 فرکشنال کار می کند و درمانی بی درد و بدون خونریزی و بی نیاز از هر گونه بی حسی و بیهوشی است . در این مقاله قصد داریم به مطالبی نظیر ذیل بپردازیم .

  • هزینه جوانسازی واژن
  • قیمت لیزر واژینال
  • عوارض لیزر واژن
  • هزینه تنگ کردن واژن با لیزر
  • هزینه لیزر سفید کننده واژن
  • قیمت دستگاه لیزر تنگ کننده واژن
  • قیمت لیزر مونالیزا تاچ
جوانسازی واژن با لیزر

جوانسازی واژن با لیزر

کاربرد لیزر جهت جوانسازی واژن

لیزر مونالیزا جهت رفع خشکی واژن، درد هنگام نزدیکی، جوانسازی واژن، همین طور جهت درمان افتادگی مثانه درجه یک و دو و بی اختیاری ادرار کاربرد دارد . در ضمن لیزر مونالیزا باعث افزایش میل جنسی و افزایش رسیدن ارگاسم می شود . در بعضی بانوان خارش های مزمن واژن بدون دلیل عفونت به وجود می آید، در این موارد هم لیزر مونالیزا راه حل خوبی است . همین طور لیزر مونالیزا سبب افزایش خون داخل واژن و کاهش عفونت می شود . لیزر بدون درد و خونریزی علائم یائسگی شامل: خشکی و آتروفی را از بین می برد و مورد تایید سازمان غذا و دارو FDA آمریکا و وزارت بهداشت ایران می باشد .

درمان مشکلات یائسگی و جوانسازی واژن

برای درمان مشکلات یائسگی در گذشته بیشتر از هورمون درمانی استفاده می شد که به خاطر عوارض خاص خود و در افراد با فشار خون بالا و بیماری قلبی قابل استفاده نیست، بیشتر زمان ها قابل انجام نبود . لیزر co2 در ناحیه مورد نظر تابانده می شود و موجب تحریک فیبروبلاست و ایجاد کلاژن می شود، همین موضوع باعث جوانسازی و رفع مشکلات یائسگی می گردد .

عوارض جانبی جوانسازی واژن با لیزر

عوارض جانبی لیزر جوانسازی واژن گذرا هستند و شامل التهاب، قرمزی و ورم که بدون ایجاد مشکل خاصی برطرف می شوند .

دکتر بیک زاده متخصص زنان با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی عارضه ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های ۰۲۱۸۶۰۴۶۳۲۹ – ۰۲۱۴۴۴۲۷۳۶۲ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

کاندیدهای مناسب برای جوانسازی واژن با لیزر

افرادی هستند که به دنبال رابطه جنسی مکرر، به دنبال زایمان و به دنبال افزایش سن دچار شلی واژن شده اند و درد در هنگام نزدیکی، عدم رسیدن به ارگاسم می شوند . همین طور افرادی که بی اختیاری ادرار و خانم های یائسه ای که دچار آتروفی و خشکی واژن هستند .

تعداد جلسات لیزر مونالیزا جهت جوانسازی واژن

تعداد جلسات لیزر جهت جوانسازی واژن بر اساس تشخیص پزشک تعین می شود و معمولا بین سه تا پنج جلسه است، که بین سی روز تا پنجاه روز انجام می شود و بعد از آن سالی یکبار بیمار باید ویزیت شود و در صورت لزوم لیزر تکرار شود .

نحوه انجام جوانسازی واژن با لیزر

در ابتدا سری محافظ وارد واژن می شود، سپس سری اصلی در سری محافظ جای می گیرد و حول محور ۳۶۰ درجه با زاویه ۹۰ درجه پرتوهای لیزر را به دیواره ها می تاباند .  لیزر سبب تحریک دیواره ها به تولید کلاژن و الاستین و مخاط در واژن می شود در نتیجه واژن تنگ تر می شود . در پایان از سری فرکشنال لیزر برای جوانسازی خارج واژن استفاده می گردد . دهانه خارجی واژن در این حالت جمع می شود و تنگ می گردد .

برچسب گذاری توسط , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 1 =