درمان قطعی لک صورت

درمان قطعی لک صورت

یکی از مسائلی که می تواند زیبایی و جذابیت یک شخص را تحت تاثیر قرار دهد لکه های قهوه ای و تیره روی پوست می باشد این لکه ها بیشتر در نواحی صورت ،دست ، پیشانی ، گونه ها ، بینی و چانه ، گردن و نواحی چانه مشاهده می شود .

جهت تماس با دکتر مطلبی، دکتر پوست خوب در تهران می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

چه عواملی باعث بروز لکه های قهوه ای در صورت می شود ؟

نتیجه تحقیقات نشان می دهد که نور آفتاب ، بارداری ، عوامل ژنتیکی و ضعف کبد و کمبود ویتامین ها از مهم ترین دلایل ایجاد لکه های قهوه ای و تیره در صورت است .

چه عواملی لکه های قهوه ای را تشدید می کند ؟

همان گونه که گفته شد عوامل مختلفی در بروز و تشدید لکه های قهوه ای وجود دارد اما نور آفتاب از مهم ترین علل ایجاد و تشدید لکه های قهوه ای در خانم ها و آقایان است و شایع تری عوامل تشدید بعد از نور آفتاب بارداری است به منظور جلوگیری از تشدید این لکه ها بهتر است به هنگام بیرون رفتن حتماً از ضدآفتاب استفاده کنید.

درمان قطعی لک صورت

درمان قطعی لک صورت

درمان قطعی لکه های قهوه ای

روش های مختلفی برای درمان لکه های قهوه ای استفاده می شود که عبارتنداز:

  • لیزر کیوسوئیچ : لیزر کیوسوئیچ برای درمان لک های کم استفاده می شود.در واقع لک های پراکنده و کم. در صورت اینکه لک های شما زیاد باشد بهتر است از لیزر فراکشنال استفاده کنید.لیزر کیوسوئیچ در کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه را به شما خواهد داد.
  • لیزر فرکشنال co2:  لیزر فرکشنال   یک روش جدید برای افرادی که تمایل دارند علاوه بر از بین بردن لکه های قهوه ای بر پوست جوانسازی پوست هم انجام دهند این لیزر کاربردهای زیادی از جمله از بین رفتن چروک های ریز پوست ، جوانسازی ، از بین بردن جای هر گونه زخم و لکه های پوستی دارد .
  • مزوتراپی : مزوتراپی برای درمان لکه های قهوه ای موثر است که به صورت تزریقی بر ناحیه ایجاد شده وارد می کنیم همان گونه که می دانید از مزوتراپی برای درمان های مختلف مانند روشن کردن پوست ، جوانسازی صورت  ، درمان ریزش مو و … استفاده می شود که معمولاً اول به صورت هفته ای انجام می شود از ماه دوم هر دو هفته یک بار و بعد ماهی یک بار انجام می شود.

بهترین دکتر پوست در تهران

 

کرایولیپولیز

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + یازده =