ماندگاری بوتاکس

ماندگاری بوتاکس

ماندگاری بوتاکس در کدام قسمت از بدن بیشتر است؟

ماندگاری بوتاکس تحت تاثیر چه عواملی است؟

در این مقاله ماندگاری بوتاکس را مورد بررسی قرار می دهیم.

ماندگاری بوتاکس و تاثیر آن در کدام ارگان ، بیشتر است؟

با توجه به مطالب بیان شده در مقاله ی تزریق بوتاکس ، این روش غیرتهاجمی می باشد و یک راهکار به منظور جوانسازی پوست می باشد. لازم به ذکر است بوتاکس بر عضلاتی که منقبض می شوند تاثیر می گذارد و با فلج کردن موقتی این عضلات ، سبب از بین رفتن خطوط و چین و چروک پوستی می شوند.

دکتر حمیده آقایی متخصص پوست درغرب تهران با دانش و مهارت بالا می باشند. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره های لازم و تعیین وقت قبلی با شماره ۰۲۱۴۴۰۴۵۱۵۱ تماس حاصل کنید و یا به کانال اینستاگرام دکتر مراجعه نمایید.

ماندگاری بوتاکس تحت تاثیر عوامل متعددی می باشد که از میان آن ها ، نوع بوتاکس تزریقی  و عضله ای که تحت تاثیر بوتاکس قرار گرفته است ، علائم مهمی به شمار می آیند.

باتوجه به تشخیص متخصص پوست و مو ، مقدار و نوع بوتاکس تعیین می شود. پزشک بوسیله ی سوزن های بسیار ریز ، بوتاکس را به عضله ی مورد نظر تزریق می کند. تاثیر بوتاکس بلافاصله بعد از تزریق قابل مشاهده می باشد.

یکی از نکات موثر در ماندگاری بوتاکس ، مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس می باشد.

تاثیر و ماندگاری بوتاکس در کدام قسمت از بدن بیشتر است؟

طبق تحقیقات بدست آمده، معمولا ماندگاری بوتاکس در بازه ای بین ۲ تا ۶ ماه می باشد. به همین دلیل نیاز است تا فرد بعد از مدتی که تاثیرات بوتاکس در پوست او از میان رفت ، به ترمیم و تزریق مجدد بوتاکس اقدام کند. همچنین باید در نظر داشت عوامل موثر در ماندگاری بوتاکس در هر فرد متفاوت می باشد. زیرا هر فرد دارای ویژگی ها و خصوصیات بدنی و جسمانی متفاوتی می باشد، بنابراین تاثیر بوتاکس در هر فرد با فرد دیگر متفاوت می باشد.

ماندگاری بوتاکس

ماندگاری بوتاکس

مدت زمان ماندگاری بوتاکس به عواملی مانند:

  • میزان فعالیت و پویایی عضله ای که در آن بوتاکس تزریق شده است
  • جنس و نوع بوتاکس تزریقی
  • میزان تزریق بوتاکس
  • تکنیک و نحوه ی تزریق بوتاکس
  • تعداد دفعات تزریق بوتاکس ( معمولا اولین تزریق، ماندگاری کمی دارد)
  • استعمال دخانیات
  • شدت چین و چروک ها ( عمق و اندازه ی چین و چروک ها)
  • مصرف برخی داروها

و … بستگی دارد.

در انتها می توان به این عامل اشاره کرد که هرچقدر میزان فعالیت عضله ای که در آن بوتاکس تزریق شده است، کمتر باشد تاثیر وماندگاری بوتاکس در آن عضله نیز بیشتر می باشد.

لیزر فرکشنال

میکرونیدلینگ صورت

برچسب گذاری توسط ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + چهار =